Melikgazi Belediyespor Voleybol Genç Takımı Kırşehir'de

Melikgazi Belediyespor Voleybol Genç takımı grup müsabakalarına katılmak için Kırşehir’e gitti. Temsilcimizde tek hedef ilk ikiye girerek,adını Türkiye Yarı Finallerine yazdırmak.

Kırşehir’de 25-27 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan grup müsabakalarında,rakiplerine hiç set vermeden son üç yıldır Kayseri İl Birincisi olan Melikgazi Belediyespor’un yanı sıra Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Kırıkkale il birincileri ilk iki takım arasına girerek Türkiye Yarı Finallerine gitmek için kıyasıya mücadele edecekler.

Antrenör Fuat Kalay “iyi bir hazırlık dönemi geçerdik.Yıldızların ardından gençler kategorisinde Kırşehir’de ilimizi en iyi şekilde temsil ederek,Türkiye Yarı Finallerine adımızı yazdıracağız.”dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’da yaptığı açıklamada “ Gerek şehrimizi,gerekse Melikgazi Belediyesini uzun yıllardır başarı ile temsil eden Kulübümüz Voleybol branşında bir büyük başarıya daha imza atmak için Kırşehir’de zorlu bir mücelede sergileyecek.Yıldız takımımız Nevşehir’de bir yıldız gibi doğarak,Türkiye yarı Finallerine gitmeye hak kazandı. Gençlerimizden de aynı başarıyı tekrarlamalarını istiyoruz. Teknik ekip ve oyuncularımıza güveniyor ve inanıyorum,Yarı Final vizesini alarak bize büyük bir gurur daha yaşatacaklardır.Hepsine üstün başarılar diliyorum.”dedi.

PAYLAŞIN

Yorumlar